Panel klienta wypo?yczalni
Zaloguj si?! | Zarejestruj si?!
WypożyczalniaMTGpx
Promocjepx
Kontakt
tel./fax:
tel.: 75 781 88 56
tel.: 881 25 26 27
Napisz do nas.
E-mail: wypozyczalnia@grupamtg.pl
biuro: Nowy Świat 6
59-600 Lwówek Śląski - Płakowice
Aktualności
14:11:04 21 sierpnia 2012
Powierzchnia reklamowa
15:38:39 14 maja 2012
Dystrybutor marki KARCHER
15:24:10 14 maja 2012
Dystrybutor KRAUSE
08:39:56 31 marca 2012
BOSCH
11:21:26 30 marca 2012
Asortyment wypożyczalni
Zapisz się na newsletter!
Imię:
E-mail:
Na kalendarzu

 

Wypożyczalnia MTG rozpoczynając swoją działalność na terenie miasta Lwówek Śląski, oferuje mieszkańcom miasta i okolic możliwość wypożyczenia maszyn i urządzeń głównie renomowanych firm polskich i zagranicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi urządzenia tak uznanych producentów jak:

i wielu innych znanych i renomowanych producentów. Wysoka jakość naszych produktów, sprawia że wypożyczany sprzęt z pewnością spełni zadanie do jakiego został stworzony. Oferta nasza obejmuje szeroki zakres urządzeń umożliwiających wykonywanie prac zarówno budowlanych jak i drobnych prac naprawczych. Również specjalistyczne maszyny i narzędzia jaki posiada nasza wypożyczalnia z pewnością pomogą Państwu w rozwiązaniu wielu problemów. Winda dekarska, wydajna motopompa, polerka do posadzek to tylko przykłady urządzeń, które ze względu na cenę nie zawsze opłaca się zakupić, ale z pewnością można niejednokrotnie skorzystać z ich zalet.

 

Oferta wypożyczalni MTG składa się nie tylko z urządzeń budowlanych, to również szeroki zakres urzadzeń i maszyn wykorzystywanych w pracach przydomowych, działkowych, ogrodowych. Szereg urządzeń takich jak między innymi profesjonalne kosiarki, wertykulatory glebogryzarki pomogą Państwu mniejszym nakładem sił i środków własnych zagospodarować własny teren.

W tej kategorii ciekawym urządzeniem może dla Państwa okazać się rozdrabniacz spalinowy oraz łuparka do drewna, pozwalająca na sprawne i szybkie rozłupywanie pni i przygotowywanie polan do sezonowania.

 

A co z czasem wolnym, z wypoczynkiem aktywnym lub nietuzinkowym. W tym aspekcie również służymy pomocą. Posiadamy w ofercie dwa szalenie wytrzymałe i mocne quady yamaha grizzly. Dla zwolenników "dwóch kółek" godnym polecenia jest Cross KTM 250 model na rok 2012. Natomiast dla tych z Państwa, którzy lubią dreszczyk emocji przy poszukiwaniach, oferujemy profesjonalny wykrywacz metali renomowanej firmy Garett. Warto zwrócić uwagę na wykrywacz, dzięki niemu, mogą Państwo dokładnie sprawdzić swój najbliższy teren przydomowy.

 

Oferta obejmuje również przyczepki samochodowe oraz samochody. Przyczepki dostępnę są zarówno niewielkie do przewożenia drobnych towarów, jak i duże przyczepy dwuosiowe czy lawety. Samochody dostawcze wraz z najdłuższym mercedesem sprinterem zapewnią możliwość łatwego transportowania wszelkiego rodzaju towarów na potrzeby gospodarstw domowych. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertę i proszę zapamiętać naszą dewizę:

Wynajem tańszy niż myślisz

 

Aktualności   O firmie   Praca   Regulamin wynajmu   Kontakt
Hire Machine v1.0
Created by Internet Masters